Andy van der Meijde bij Sportclub Groessen

flyer-andy

 

Vrijdag 23 mei a.s. vindt in zaal Gieling een unieke avond plaats georganiseerd voor sponsoren, leden en belangstellenden. De avond wordt opgeluisterd met een presentatie annex spreekbeurt van ex-prof Andy van der Meijde.

De oud-speler van o.a. Ajax, FC Twente, Lazio Roma en het Nederlands Elftal baarde vorig jaar veel opzien met zijn boek ‘Geen genade’, waarin hij een niets verhullende kijk gaf in zijn periode als actief voetballer.

De avond begint om 19.00 uur, de entree bedraagt € 10,-, exclusief kosten voor consumpties.

Aanmelden kan door middel van het speciale aanmeldingsformulier.

Share

Klaverjassen 2013-2014

Maandag 31 maart was de laatste avond dat er dit seizoen geklaverjast werd. Deze avond stond in het teken van het koppelkaarten. Na afloop stond er een heerlijk buffet die verzorgd werd door Kwaliteitsslagerij Theo en Ria Scholten. De vorige 13 avonden werd er volop gestreden om de eerste plaats en de wisselbeker.

DSC04632.JPG

De avonden waren ook dit jaar weer goed bezet en werd er met veel plezier gekaart. De eerste plaats ging naar Jan van Haaren. Alex Meijer werd 2e en Hans Boer 3e. Alle van harte gefeliciteerd.

De eindstand kunt u bekijken door hier te klikken.

Lees meer

Share

F1 sterk in Derby tegen DVVF2

Zaterdag 5 april 2014. De derby tegen DVV stond vandaag op het programma. Altijd weer een leuke bijkomstigheid om de derby te spelen. De F2 van DVV was vandaag de tegenstander. Dat het een speciale pot was, werd direct duidelijk. De mannen zaten vanaf de start goed in de wedstrijd. Een voorzet van Teun werd door Armando op de keeper geschoten. Snel daarna waren het Teun en Wes die dicht bij een doelpunt waren. Wes kon daarna nogmaals uithalen, maar hing iets te ver achterover en schoot over. De vijfde kans was voor Job. Er werd goed gespeeld en ondanks de gemiste kansen bleven we scherp. Leuke combinaties en acties wisselden elkaar af. Youri dribbelde zichzelf vrij en plaatste de bal cool in de hoek en scoorde zo de bevrijdende 0-1. Het ijs was gebroken.

Wes gaf na een mooie opgezette aanval, goed voor op Nick, maar raakte de lat. Even daarna scoorde Nick wel. Teun had daarna een goed schot, maar de keeper lag in de weg. Toen was het DVV dat gevaarlijk werd. De bal ging over rechts en werd geplaatst in de lange hoek geschoten. Snel na de aftrap veroverde ze weer de bal en hadden kans op de 2-2, maar er werd naast geschoten door goed uitkomen van Liam. Nick kwam over de rechterflank en plaatste de bal in de lange hoek en het was 1-3. DVV kwam er weer uit, maar door samen knap te verdedigen door Giedo, Joost en Job werd de bal weer veroverd. Job schoot van ver op goal en passeerde verrassend iedereen inclusief de keeper en we gingen met 1-4 de rust in.
Lees meer

Share

Dieren E4 – Groessen E1

7e wedstrijd. Vandaag minder mooi weer dan vorige week. Maar het is droog dus niets aan de hand. Op papier moet Groessen deze kunnen winnen. Eerst maar weer de eerste minuten veilig doorkomen.

Dat lukt goed en vrij snel al veel druk voor het doel van Dieren. En een doelpunt. Rijck geeft een hele mooie voorzet en daardoor makkie voor Kevin 1-0. Gelijk daarna toch even wat actie op onze helft maar geen gevaar.

Er word mooi overgespeeld en het veld wordt goed breed gehouden. Kevin met een afstandsschot 2-0.

Schot op doel door Dieren maar mooi gestopt, daarna gelijk een snelle spel hervatting van Groessen en Dinand met de 3-0.

Toch even klein moment van onoplettendheid bij een uitbraak Dieren. 3-1.

 

Rust.

Lees meer

Share

SC Groessen F1 wint in Gaanderen bij VVG’25

Zaterdag 29 maart 2014. Al in de vroege ochtend verzamelen voor de uitwedstrijd in Gaanderen om 08.30u. Slaap nog maar net uit de ogen en aantreden tegen een tegenstander die een plekje onder staat. Een goed begin is het halve werk dachten ze. Wes schoot in het begin al een bijna een bal binnen uit een vrije trap van Teun.

Lees meer

Share

kaarten Vitesse – Heerenveen

De kaarten voor de wedstrijd Vitesse – Heerenveen zijn binnen.

Ze kunnen vanavond bij Marcel Bloemberg of zaterdagmorgen in de bestuurskamer opgehaald worden.

mvg,    Marcel Bloemberg

Share

Inning 4e en laatste termijn contributie seizoen 2013-2014

Op vrijdag 28 maart is de 4e en laatste incassotermijn van de contributie over het seizoen 2013-2014 geïnd bij onze leden. Helaas is er een storend typefoutje in de omschrijving geslopen. De tekst “3e termijn” had “4e termijn” moeten zijn. Onze excuses voor deze kleine onvolkomenheid.

De eerstvolgende incasso-run van de contributie is pas weer in de maand oktober 2014 (seizoen 2014-2015).

Vragen en/of opmerkingen over uw contributie kunt u altijd mailen naar contributie@sportclubgroessen.nl

 

Met vriendelijke groeten,

Sportclub Groessen,

Marieke Roelofs, contributiebeheer

Koos Roelofs, 2e penningmeester

Share

Dames SC Groessen blijven scherp tot de laatste wedstrijd

De dames van SC Groessen speelden de laatste kompetitiewedstrijd in Herwen tegen FBC. Na een prima verzorgd ontbijt in de kantine op de Heggeakkers werd koers gezet richting Herwen. Alle dames waren zeker nog niet echt wakker en zekerheid over een goede wedstrijd was er nog niet.

IMG_3880.jpg

Toch bleek al snel dat de Groessense dames snel de omschakeling gemaakt hadden en wilden ongeslagen blijven. Al snel werd een snelle voorsprong genomen van 2-10 en met de regelmaat van de klok werd er gescoord.

Lees meer

Share

Twee zeges voor SC Groessen E1

15 maart 2014. DVV E2 – Groessen E1. 09:45 uur

Na een kleine afwezigheid pakt uw razende reporter de pen weer op. Vandaag de vierde wedstrijd. Voor de volledigheid, de eerste wedstrijd werd nipt verloren de andere twee werden gewonnen. Gevolg een mooie vierde plek met nog een inhaalwedstrijd te goed. Maar vandaag staat er een echte streekderby op de agenda.

Na de aftrap gelijk een aanval van DVV maar de bal rolt naast. Groessen is gelijk wakker. Direct in de tegenaanval met twee hele mooie kansen maar beide net naast.

Lees meer

Share

F1 houdt verdiend punt in huis tegen koploper

zaterdag 22 maart 2014. Voor de F1 stond vandaag een pittige wedstrijd op het programma. AVW F1 was namelijk de koploper en kwamen bij ons op bezoek en vorig seizoen werden we afgestraft.

Het was de mannen duidelijk dat er veel strijd nodig was en een goed combinatiespel. Hier hadden we ook goed op getraind en dat was zichtbaar vanaf de start. Er waren wat kleine kansjes. De beste kans kwam voort uit de opkomende Job die een goede voorzet gaf op Armando, maar die stond niet helemaal goed voor de bal en miste helaas. Toen kwam AVW er goed uit door onoplettendheid. Zowel in eerste als in tweede instantie redde Liam goed.

Lees meer

Share

Activiteitenagenda

   april  2014 »
MDWDVZZ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
  • Loil sv 1 - Groessen 1 [14:00]

282930 
flyer_small

Hoofdsponsoren

Wedstrijdprogramma en Uitslagen

jorisrikkenJ.E.A.R.E
@jorisrikken:
RT @ProjectBatA2: Gisteravond kwam er helaas een einde aan onze lange ongeslagen reeks. Het versterkte @scgroessen A1 was met 0-4 te sterk …
2 dagen geleden
ProjectBatA2#ProjectA2
@ProjectBatA2:
Gisteravond kwam er helaas een einde aan onze lange ongeslagen reeks. Het versterkte @scgroessen A1 was met 0-4 te sterk in Gendt.
2 dagen geleden
TBosch60Toon Bosch
@TBosch60:
RT @scgroessen: Andy van der Meijde bij Sportclub Groessen:   Vrijdag 23 mei a.s. vindt in zaal Gieling een unieke avond plaat... http://t.…
2 dagen geleden
web2lognolly-it.com
@web2log:
RT @scgroessen: Andy van der Meijde bij Sc #Groessen :   Vrijdag 23 mei a.s. zaal Gieling http://t.co/ehKJzML8ph #duiven. retweet aub!
3 dagen geleden
nynke172Nynke
@nynke172:
RT @scgroessen: Andy van der Meijde bij Sportclub Groessen:   Vrijdag 23 mei a.s. vindt in zaal Gieling een unieke avond plaat... http://t.…
3 dagen geleden
SjoerdGeurtsGeurts Media
@SjoerdGeurts:
RT @scgroessen: Andy van der Meijde bij Sportclub Groessen:   Vrijdag 23 mei a.s. vindt in zaal Gieling een unieke avond plaat... http://t.…
3 dagen geleden
Groessen22e elft sc Groessen
@Groessen2:
RT @scgroessen: Andy van der Meijde bij Sportclub Groessen:   Vrijdag 23 mei a.s. vindt in zaal Gieling een unieke avond plaat... http://t.…
3 dagen geleden
xjilteeJilte
@xjiltee:
RT @scgroessen: Andy van der Meijde bij Sportclub Groessen:   Vrijdag 23 mei a.s. vindt in zaal Gieling een unieke avond plaat... http://t.…
4 dagen geleden
elckevanonnaElcke van Onna
@elckevanonna:
RT @scgroessen: Andy van der Meijde bij Sportclub Groessen:   Vrijdag 23 mei a.s. vindt in zaal Gieling een unieke avond plaat... http://t.…
4 dagen geleden
scgroessenSportclub Groessen
@scgroessen:
Andy van der Meijde bij Sportclub Groessen:   Vrijdag 23 mei a.s. vindt in zaal Gieling een unieke avond plaat... http://t.co/zhjDvjNR86
4 dagen geleden

Archief

Afgelastingen

Voor afgelastingen van de competitie wedstrijden kijk op de NOS teletekst pagina 603 Regio Oost en de KNVB Widget onder het kopje Wedstrijdprogramma en Uitslagen. Voor afgelastingen bij trainingen raadpleeg deze website op nieuwe berichten van het wedstrijdsecretariaat. Lees ook criteria afgelastingen