• Groessen 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Loon, Koen vanTechnische stafTrainer/coach
    Pellegrino, MusettaMedische stafVerzorger
    Stokman, ErwinTechnische stafAss.-trainer/coach
    Uffing, NielsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:30 - 22:001L1
    Donderdag 20:30 - 22:001L1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 14:00Groessen - SV BasteomSportpark Heggeakkers
    29 nov. 14:00Jonge Kracht - GroessenSportpark Schalkshof
    6 dec. 14:00Groessen - VeluwezoomSportpark Heggeakkers
    13 dec. 14:00Groessen - sv LoilSportpark Heggeakkers
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.Loo - Groessen
    18 okt.Groessen - Sprinkhanen
    22 okt.Groessen - Angerlo Vooruit
  • Poulestanden Groessen (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonge Kracht43102612510
    2Sc Westervoort321012397
    3Groessen2200215166
    4SC Doesburg22004226
    5Veluwezoom21106334
    6GSV '38210110553
    7sv Loil21015503
    8Arnhemia310236-33
    9RVW3102413-93
    10SV Basteom3102818-103
    11Elsweide4103523-183
    12Sprinkhanen301226-41
    13Angerlo Vooruit100116-50
    14Loo2002112-110

    Poulestanden Groessen (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groessen2200130136
    2SSA Ratti - Socii210129-73
    3Dierense Boys200206-60

    Poulestanden Groessen (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '2900000000
    2Advendo '5700000000
    3AGOVV00000000
    4Albatross00000000
    5csv Apeldoorn00000000
    6AVW '6600000000
    7AWC00000000
    8De Bataven00000000
    9Beekbergen00000000
    10SC Bemmel00000000
    11Bennekom00000000
    12Beuningse Boys00000000
    13BVC '1200000000
    14Columbia00000000
    15v.v. Dieren00000000
    16DIO '3000000000
    17DSZ00000000
    18DTS '35 Ede00000000
    19DUNO D00000000
    20DVOV 100000000
    21DVV00000000
    22Eerbeekse Boys00000000
    23Eldenia00000000
    24ESA00000000
    25vv Ewijk00000000
    26Fortissimo00000000
    27Groessen00000000
    28GSV '3800000000
    29GVA00000000
    30FC Jeugd00000000
    31Juliana '3100000000
    32Juliana '3100000000
    33JVC Cuijk00000000
    34Krayenhoff00000000
    35Leones00000000
    36MASV00000000
    37SC Millingen00000000
    38NEC00000000
    39OBW00000000
    40OBW00000000
    41Orion00000000
    42SV Otterlo00000000
    43SC Rheden00000000
    44SC Rijnland00000000
    45Robur et Velocitas00000000
    46Rood Wit00000000
    47SCE00000000
    48SDV Barneveld00000000
    49SML00000000
    50Stroe00000000
    51Trekvogels00000000
    52SV Twello00000000
    53Union00000000
    54Victoria Boys00000000
    55Voorwaarts T00000000
    56VVOP00000000
    57SV Waalstad00000000
    58Woezik00000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Derksen, NielsTeamspeler
    Driessen, ChielTeamspeler
    Driessen, LuukTeamspeler
    Geurts, JarnoTeamspeler
    Gieling, NickTeamspeler
    Kuijpers, JorisTeamspeler
    Maatman, RickTeamspeler
    Meijer, SanderTeamspeler
    Onna, Jelle vanTeamspeler
    Oudendag, DylanTeamspeler
    Vermeulen, MeesTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.