• Groessen 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Bremer, RobTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Golembiewski, MarcoOverige stafTeammanager
    Loon, Koen vanTechnische stafTrainer/coach
    Pellegrino, MusettaMedische stafVerzorger
    Uffing, NielsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:30 - 22:001L1
    Donderdag 20:30 - 22:001L1
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Groessen 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 126196184246063
    2Jonge Kracht 126176394326257
    3HC '03 126155674452950
    4Angeren 126147570304049
    5GSV '38 126154772403249
    6Sc Westervoort 126143956381845
    7Groessen 1261421069432644
    8GVA 1261231168521639
    9CHRC 126120147768936
    10ONA '53 12684146674-828
    11Arnhemia 12682165690-3425
    12Veluwezoom 12665153967-2823
    13RKPSC 126142128107-797
    14Eendracht Arnhem 126112426169-1434

    Poulestanden Groessen 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groessen 13300144109
    2HAVO 1311112754
    3Loo 13102312-93
    4OSC 1301228-61

    Poulestanden Groessen 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bataven1100110113
    2Bennekom 111009183
    3SC Bemmel 111008083
    4DVOL 111008173
    5AGOVV 111007073
    6Woezik 111006153
    7DUNO D11005053
    8Orion 111005053
    9Beuningse Boys 111005143
    10WAVV 111005143
    11Eldenia 111004043
    12WSV 111004043
    13AVW '66 111004223
    14Juliana '31 111004223
    15csv Apeldoorn11003123
    16VVOP 111003123
    17RKHVV11002023
    18Advendo '57 111003213
    19ESA 111003213
    20Rood Wit 111003213
    21Germania 111002113
    22GSV '38 111002113
    23RODA '28 111002113
    24Voorwaarts T 111002113
    25Warnsveldse Boys 111002113
    26Be Quick Z. 111001013
    27DCS 111001013
    28AWC11003303
    29NEC 111002203
    30SKV 110013300
    31DSZ 110012200
    32DIO '30 1100123-10
    33Jonge Kracht 1100123-10
    34Trekvogels 1100123-10
    35Activia 1100112-10
    36Albatross 1100112-10
    37SC Doesburg 1100112-10
    38GVC 1100112-10
    39WWNA 1100112-10
    40DIOSA 1100101-10
    41DTS '35 Ede 1100101-10
    42Arnhemse Boys Schuytgraaf 1100124-20
    43Groessen 1100124-20
    44SC Klarenbeek 1100113-20
    45SDS' 55 1100113-20
    46Brakkenstein 1100102-20
    47Angerlo Vooruit 1100115-40
    48VVO 1100115-40
    49Oeken 1100104-40
    50Victoria Boys 1100104-40
    51vv Ewijk 1100116-50
    52Groen Wit '62 1100105-50
    53De Treffers 1100105-50
    54Alverna 1100118-70
    55Veluwezoom 1100107-70
    56Alexandria 1100119-80
    57DVV 1100108-80
    58De Paasberg 11001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bus, ReinoutTeamspeler
    Driessen, ChielTeamspeler
    Driessen, LuukTeamspeler
    Gieling, NickTeamspeler
    Goorman, RickTeamspelerVerdediger
    Hull, Bram van 'tTeamspeler
    Kuijpers, JorisTeamspeler
    Meijer, SanderTeamspeler
    Neijenhuis, RodneyTeamspeler
    Onna, Jelle vanTeamspeler
    Oudendag, DylanTeamspeler
    Peer, RaoulTeamspeler
    Vermeulen, MeesTeamspeler
    Zuylen, Lennard vanTeamspeler