• Groessen 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bloemberg, MarcelOverige stafTeammanager
    Mulder, AntonOverige stafTeammanager
    Mulder, AntonTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zwartkruis, JoopOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:30 - 22:0047
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Groessen 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Angeren 414120255193636
    2SDZZ 412101157174031
    3Groessen 4139044942727
    4SDZZ 51372452242823
    5SV Gelders Eiland 31371538261222
    6Eldenia 9146443227522
    7MASV 6145363838018
    8GVA 5135172648-2216
    9Loo 4134273537-214
    10De Bataven 6143293243-1111
    11RKPSC 31422103162-318
    12DCS 81310122082-623

    Poulestanden Groessen 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 532109367
    2RKHVV 731116514
    3Groessen 43102410-63
    4Loo 3302156-12
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berendsen, ArjanTeamspelerAanvaller
    Berndsen, ArjanTeamspelerMiddenvelder
    Bloemberg, SjoerdTeamspelerMiddenvelder
    Bolder, RobinTeamspelerAanvaller
    Bosch, PatrickTeamspelerAanvaller
    Bus, JimmyTeamspelerDoelverdediger
    Diesvelt, RalfTeamspelerMiddenvelder
    Hiddink, RemcoTeamspelerAanvaller
    Kok, VincentTeamspelerMiddenvelder
    Kok, WouterTeamspelerAanvaller
    Kroon, Koen van derTeamspelerVerdediger
    Kuijper, Arjan deTeamspelerVerdediger
    Lamers, DannyTeamspelerAanvaller
    Stokman, BartTeamspelerMiddenvelder
    Wieleman, RoyTeamspelerMiddenvelder
    Wopereis, JoostTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.