• Groessen 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bloemberg, MarcelOverige stafTeammanager
    Mulder, AntonOverige stafTeammanager
    Mulder, AntonTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zwartkruis, JoopOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:30 - 22:0047
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 09:30SV Gelders Eiland 3 - Groessen 4Toon van Uden Sportpark (Aerdt)
    2 feb. 10:00Groessen 4 - DCS 8Sportpark Heggeakkers
    9 feb. 10:00Loo 4 - Groessen 4Sportpark Immerloo
    16 feb. 10:00Groessen 4 - GVA 5Sportpark Heggeakkers
    8 mrt. 10:00RKPSC 3 - Groessen 4Sportpark De Pauwengaard
    15 mrt. 10:00Groessen 4 - De Bataven 6Sportpark Heggeakkers
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Groessen 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDZZ 41081151153625
    2Angeren 41080238132524
    3SDZZ 51171349193022
    4Groessen 496033333018
    5MASV 6115243431317
    6SV Gelders Eiland 3105143122916
    7Eldenia 9114342625115
    8Loo 4104153129213
    9De Bataven 6113172734-710
    10GVA 592161438-247
    11RKPSC 3102172345-227
    12DCS 8101091568-533

    Poulestanden Groessen 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 532109367
    2RKHVV 731116514
    3Groessen 43102410-63
    4Loo 3302156-12
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berendsen, ArjanTeamspelerAanvaller
    Berndsen, ArjanTeamspelerMiddenvelder
    Bloemberg, SjoerdTeamspelerMiddenvelder
    Bolder, RobinTeamspelerAanvaller
    Bosch, PatrickTeamspelerAanvaller
    Bus, JimmyTeamspelerDoelverdediger
    Diesvelt, RalfTeamspelerMiddenvelder
    Hiddink, RemcoTeamspelerAanvaller
    Kok, VincentTeamspelerMiddenvelder
    Kok, WouterTeamspelerAanvaller
    Kroon, Koen van derTeamspelerVerdediger
    Kuijper, Arjan deTeamspelerVerdediger
    Lamers, DannyTeamspelerAanvaller
    Stokman, BartTeamspelerMiddenvelder
    Wieleman, RoyTeamspelerMiddenvelder
    Wopereis, JoostTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.