• Groessen JO12-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gaalen, Joost vanOverige stafTeammanager
    Pellegrino, MusettaOverige stafTeammanager
    Ruyter, Dani deOverige stafTeammanager
    Siebes, RoyOverige stafTeammanager
    Wissink, RogierOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 18:00 - 19:15 1RA
    Woensdag 18:00 - 19:15 2RA
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 10:00ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO12-1 - Groessen JO12-2Sportpark 't Oerseveld
    26 okt. 11:00Groessen JO12-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-3Sportpark Heggeakkers
    2 nov. 11:00Groessen JO12-2 - SJO DVSG Germania JO12-1Sportpark Heggeakkers
    9 nov. 13:15Orion JO12-3 - Groessen JO12-2Sportpark Mariënbosch
    16 nov. 10:00Brakkenstein JO12-1 - Groessen JO12-2Sportpark Brakkenstein
    23 nov. 09:45ESA JO12-1 - Groessen JO12-2Sportcentrum Rijkerswoerd
    30 nov. 11:05Groessen JO12-2 - DVV JO12-2Sportpark Heggeakkers
    7 dec. 11:00Eendracht '30 JO12-1 - Groessen JO12-2Sportpark De Maasvallei
    14 dec. 11:00Groessen JO12-2 - Union JO12-1Sportpark Heggeakkers
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.Beuningse Boys JO12-2 - Groessen JO12-23 - 4
  • Poulestanden Groessen JO12-2 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groessen JO12-23300541539
    2DVC '26 JO12-2G3201161336
    3SDZZ JO12-13102211743
    4DVV JO12-33003161-600

    Poulestanden Groessen JO12-2 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Union JO12-133003311229
    2Groessen JO12-233009639
    3Eendracht '30 JO12-12200154116
    4ESA JO12-12200133106
    5DVV JO12-232012913166
    6Blauw Wit JO12-14202201466
    7Arnhemse Boys Schuytgraaf JO12-34202231856
    8Brakkenstein JO12-13102131123
    9Beuningse Boys JO12-241032328-53
    10Orion JO12-42002320-170
    11Orion JO12-32002321-180
    12SJO DVSG Germania JO12-140041247-350

    Poulestanden Groessen JO12-2 (B9610 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GFC JO12-111007253
    2Apeldoornse Boys JO12-100000000
    3asv Dronten JO12-2G00000000
    4Blauw Wit JO12-100000000
    5SC Doesburg JO12-100000000
    6DVOV JO12-3G00000000
    7Eendracht '30 JO12-100000000
    8EMOS JO12-1G00000000
    9Go Ahead Kampen JO12-200000000
    10Groessen JO12-200000000
    11HHC Hardenberg JO12-200000000
    12Hoevelaken JO12-200000000
    13FC Jeugd JO12-100000000
    14JVC Dedemsvaart JO12-100000000
    15Koninklijke UD. JO12-1G00000000
    16Lelystad '67 JO12-100000000
    17Nunspeet JO12-100000000
    18Reutum JO12-100000000
    19SJO FC Dalfsen JO12-2G00000000
    20FC Trias JO12-2G00000000
    21ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO12-100000000
    22VIOS V. JO12-100000000
    23SV De Lutte JO12-1100127-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berendsen, GielTeamspeler
    Gaalen, Milan vanTeamspeler
    Gieben, KevinTeamspeler
    Meijer, RoanTeamspeler
    Meijer, SvenTeamspeler
    Noltes, LarsTeamspeler
    Rijkse, CodieTeamspeler
    Siebes, LukeTeamspeler
    Testroet, AleyandroTeamspeler
    Thuis, BramTeamspeler
    Wissink, NoutTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.