• Groessen JO19-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brundel, ArieOverige stafTeammanager
    Verplanke, MartijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19:15 - 20:301R4
    Woensdag19:15 - 20:302R4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 15:00Groessen JO19-2 - DZC '68 JO19-4Sportpark Heggeakkers
    14 mrt. 15:00DCS JO19-3 - Groessen JO19-2Sportpark Hengelder
    21 mrt. 14:30FC Bergh JO19-3 - Groessen JO19-2Sportpark Marinus van Rooijen
    28 mrt. 15:00Groessen JO19-2 - 't Peeske JO19-1Sportpark Heggeakkers
    4 apr. 14:30Varsseveld JO19-2 - Groessen JO19-2Sportpark Oberink
    18 apr. 15:00v.v. Dieren JO19-3G - Groessen JO19-2Sportpark Het Nieuwland
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Groessen JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: Terborg/Silvolde JO19-23300284249
    2OBW JO19-33201121116
    3Groessen JO19-23102315-123
    4RKHVV JO19-33003619-130

    Poulestanden Groessen JO19-2 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eldenia JO19-31110106795831
    2ESA JO19-41191171135828
    3Angeren JO19-21071238122622
    4AZ 2000 - Elderveld JO19-11170441271421
    5Union JO19-31062243321120
    6VDZ JO19-4114253436-214
    7RKHVV JO19-3104153345-1213
    8SC Bemmel JO19-3103251944-2511
    9Groessen JO19-2112364936139
    10Spero JO19-492071949-306
    11ESA JO19-51110102184-633
    12RKSV Driel JO19-290181260-481

    Poulestanden Groessen JO19-2 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1't Peeske JO19-1220011476
    2AZSV JO19-322007256
    3FC Bergh JO19-321105324
    4Varsseveld JO19-211005143
    5SJO ZZC JO19-211005233
    6DVC '26 JO19-321013303
    7DZC '68 JO19-43102815-73
    8DCS JO19-310102201
    9Angerlo Vooruit JO19-2201146-21
    10v.v. Dieren JO19-3G3012411-71
    11Groessen JO19-2100102-20
    12Pax JO19-2200236-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Akbal, AliTeamspeler
    Berisha, EdinTeamspeler
    Bloemberg, MartijnTeamspeler
    Dekker, RubenTeamspeler
    Ditshuizen, Tom vanTeamspeler
    Geurts, KevinTeamspeler
    Karman, MeesTeamspeler
    Lenderink, RaoulTeamspeler
    Leur, Rik vanTeamspeler
    Paar, YoramTeamspeler
    Ruijs, ThijmenTeamspeler
    Slangewal, StijnTeamspeler
    Smits, IanTeamspeler
    Verplanke, RobinTeamspeler
    Verweij, LuukTeamspeler
    Witte, YouriTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.