• Groessen zaterdag 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gorseling, Jan WillemOverige stafTeammanager
    Peters, GinoOverige stafTeammanager
    Suijkerbuijk, JorisTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:30 - 22:001L1
    Woensdag 20:30 - 22:001L1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. 14:45Groessen 2 - AZ 2000 - Elderveld 2Sportpark Heggeakkers
    9 mei. 12:30ESA 4 - Groessen 2Sportcentrum Rijkerswoerd
    16 mei. 14:45Groessen 2 - RKSV Driel 2Sportpark Heggeakkers
    23 mei. 12:30ESA 6 - Groessen 2Sportcentrum Rijkerswoerd
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Groessen 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Driel 214121156173937
    2SML 212101161134831
    3ESA 41383232221027
    4De Paasberg 31390451371426
    5VDZ 3147253327623
    6Groessen 21563657391821
    7Angeren 2156363243-1121
    8RKHVV 2146172835-719
    9ESA 6133283752-1511
    10Spero 41532102452-2811
    11AZ 2000 - Elderveld 21422102449-258
    12OVC '85 21410131564-493

    Poulestanden Groessen 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groessen 23300181179
    2DVV 232018806
    3Sc Westervoort 4310212933
    4DZC '68 73003616-100

    Poulestanden Groessen 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Spero 211007163
    2SML 211005053
    3Fortissimo 311006243
    4SDV Barneveld 711004043
    5Spero 311004043
    6Bennekom 411006333
    7Groessen 311005233
    8Leones 211005233
    9Bennekom 511004133
    10Krayenhoff 311004133
    11Excelsior Z. 311003033
    12Lunteren 411004223
    13SKV 411003123
    14Eendracht '30 211002023
    15SP Teuge 311002023
    16ONA '53 211005413
    17De Treffers 311004403
    18V.V. Barneveld 411003303
    19Sc Westervoort 310014400
    20Groen Wit '62 210013300
    21De Paasberg 3100145-10
    22Trekvogels 4100124-20
    23SDV Barneveld 8100113-20
    24AVW '66 4100102-20
    25Stroe 6100102-20
    26Groessen 2100136-30
    27SC Millingen 2100125-30
    28Trekvogels 5100125-30
    29Eendracht '30 3100114-30
    30Kolping-Dynamo 4100114-30
    31OSC 2100103-30
    32Beekbergen 2100126-40
    33Dodewaard 2100104-40
    34Oeken 2100104-40
    35AGOVV 2100105-50
    36ONA '53 3100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bedeaux, BramTeamspeler
    Boss, HylkoTeamspeler
    Ditshuizen, Bart vanTeamspeler
    Kleijkers, MartijnTeamspeler
    Lankhorst, JesseTeamspeler
    Maassen, RikTeamspeler
    Meijer, VincenzoTeamspeler
    Peters, EnricoTeamspeler
    Praster, StanleyTeamspeler
    Verlangen, SjoerdTeamspeler
    Wemmer, WillemTeamspeler
    Wiggers, AnneTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.