• Groessen zaterdag 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Deelen, JelleOverige stafTeammanager
    Pronk, RichardOverige stafTeammanager
    Ruyter, Dani deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20:30 - 22:001R2
    Woensdag 20:30 - 22:001R2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 okt. 14:00SC Millingen 2 - Groessen 3Sportpark De Hove
    26 okt. 12:45AVW '66 4 - Groessen 3Sportpark Hamerden
    2 nov. 14:15DVOV 2 - Groessen 3Sportpark De Pinkenberg
    9 nov. 14:45Groessen 3 - Sc Westervoort 3Sportpark Heggeakkers
    16 nov. 14:45Groessen 3 - DZC '68 5Sportpark Heggeakkers
    23 nov. 14:45DVV 2 - Groessen 3Sportpark Horsterpark
    30 nov. 14:45Groessen 3 - Zelos 2Sportpark Heggeakkers
    7 dec. 14:45Groessen 3 - SC Rheden 2Sportpark Heggeakkers
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 okt.Groessen 3 - Oeken 26 - 0
    12 okt.Be Quick Z. 3 - Groessen 32 - 4
  • Poulestanden Groessen 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groessen 33300155109
    2Zelos 2430114689
    3v.v. Dieren 332019726
    4AVW '66 432011011-16
    5Be Quick Z. 342029816
    6SC Rheden 231116604
    7DZC '68 54112141134
    8Oeken 241121016-64
    9DVOV 231026603
    10Sc Westervoort 33012511-61
    11DVV 22002314-110

    Poulestanden Groessen 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groessen 321015323
    2RKHVV 221013303
    3DVV 3210124-23

    Poulestanden Groessen 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lunteren 411004223
    2AGOVV 200000000
    3AVW '66 400000000
    4V.V. Barneveld 400000000
    5Beekbergen 200000000
    6Bennekom 500000000
    7Bennekom 400000000
    8Dodewaard 200000000
    9Eendracht '30 300000000
    10Eendracht '30 200000000
    11Excelsior Z. 300000000
    12Fortissimo 300000000
    13Groen Wit '62 200000000
    14Groessen 200000000
    15Groessen 300000000
    16Kolping-Dynamo 400000000
    17Krayenhoff 300000000
    18Leones 200000000
    19SC Millingen 200000000
    20Oeken 200000000
    21ONA '53 300000000
    22ONA '53 200000000
    23OSC 200000000
    24De Paasberg 300000000
    25SDV Barneveld 700000000
    26SDV Barneveld 800000000
    27SKV 400000000
    28SML 200000000
    29Spero 200000000
    30Spero 300000000
    31Stroe 600000000
    32SP Teuge 300000000
    33De Treffers 300000000
    34Trekvogels 500000000
    35Sc Westervoort 300000000
    36Trekvogels 4100124-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bloem, MikeTeamspeler
    Bloem, RoyTeamspeler
    Godschalk, CollinTeamspeler
    Hardonk, BasTeamspeler
    Hartemink, MennoTeamspeler
    Huet Lindeman, Mark vanTeamspeler
    Klein bluemink, StevenTeamspeler
    Maroni, GinoTeamspeler
    Niedenzu, DaveTeamspeler
    Peters, KeithTeamspeler
    Reerink, TonTeamspeler
    Ruyter, Dani deTeamspeler
    Ruyter, Sergi deTeamspeler
    Schipper, TimTeamspeler
    Schoonderwoerd, DaanTeamspeler
    Verhoef, DélanoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.