• Handbaljeugd HCL beleeft leuke sinterklaas avond.

    4 dec 2018
  • Vrijdag 30 november waren de speelsters van de F jeugd van Groessen uitgenodigd in de kantine van S.V. Loo om daar samen met de hanbalstertjes en voetballertjes van Loo een gezellige Sinterklaas avond te vieren. Samen met Loo is natuurlijk nieuw maar ja dat is HCL ook. Alle aanwezige kinderen zaten on één grote kring te wachten tot de Goedheiligman bij hen op bezoek kwam. per team mochten ze bij Sinterklaas komen en had de Sint een leuk verhaaltje over ieder kind, dit was natuurlijk in gefluisterd door luisterpiet die zijn oren weer goed te luisteren had gelegd. Tussendoor was er nog voldoende tijd om lekker te dansen op sinterklaasliedjes en natuurlijk pepernoten  te eten. Voordat Sinterklaas en zijn pieten weer verder gingen had hij voor ieder kind nog een cadeautje. 

    Namens HCL willen wij sinterklaas en zijn pieten bedanken voor hun bezoek aan onze vereniging, de kinderen hebben er erg van genoten. En hopelijk tot volgend jaar!