• HCL dames 1 eenvoudig naar overwinning.

  9 okt 2018
 • Zaterdag 6 oktober jl. hebben de handbaldames van HCL-1 onder leiding van trainer Harry Jacobs in hun 2e competitiewedstrijd de eerste twee punten van het seizoen binnengehaald tegen Sani4all/Artemis-1 uit Doetinchem. Ons team werd de laatste maanden samengesteld uit een mix van sportclub Groessen en sv Loo speelsters. 

  Om 19.00 uur startte de eerste thuiswedstrijd van het seizoen in Triominos met een volle tribune. Onze nieuwe hoofdsponsor, Bart Stokman van Le Petit Pain uit Doetinchem, was ook aanwezig met hun 2 kinderen. Pupil van de week was de 8-jarige Renske Bruns van de F1. 

  De eerste helft verliep moeizaam. Er werden veel kansen gecreĆ«erd, maar niet afgemaakt. Desondanks gingen de dames met een voorsprong van 10-8 de rust in. 

  Na de rust werd het spel van HCL-1 dynamischer en sneller. Kansen werden beter benut. Artemis leek het conditioneel af te leggen tegen HCL, waardoor er uiteindelijk nog een ruime overwinning werd behaald. Eindstand 22 - 16. 

  Aanstaande zaterdag 13 oktober speelt HCL-1 tegen SDOL-1 in Luttenberg om 19.00 uur.