• JO19-1

    Chiel Kersten
    Thijmen Verhaaff
    Job van Alphen
    Rorick van Amersfoort
    Luuk Griede
    Devin Milder
    Lex Kampman
    Roel Wilting
    Max Arentsen
    Dinand Nijland
    Sil Wartena
    Daan Hinderks
    Daan van Dijck
    Dirk Schmitz (K.)
    Storm van Noesel
    Dani van Dijk
     
    Kader:
     
    Marco van Eekeren
    Sander Meijer
    Jelle van Onna
    Bram van 't Hul
     

     

    1e klasse
     
    Training: Dinsdag, donderdag
     

     

     

     

  • JO19-2

    Kevin Geurts
    Youri Witte
    Ali Akbal
    Martijn Bloemberg
    Rik van Leur
    Bo Wiendels
    Robin Verplanke
    Mees Karman
    Niels Koppenol
    Ian Smits
    Ruben Dekker
    Yari Kiewiet
    Stijn Slangewal
    Tijmen Ruis
    Raoul Lenderink
    Tom van Ditshuizen

     

    Kader:

     

    Arie Brundel
    Martijn Verplancke

     

      

     

    4e klasse

     

     

     

    Training: Woensdag

  • JO17-1

    Chris Klappers (K)
    Thomas de Groot
    Yannick Eelderink
    Job Jansen
    Finn Aerns
    Luc Wiersema
    Lars Hendriks
    Lukas Slangewal
    Marijn Gorseling
    Liam Weber
    Ryan Gieben
    Nick IJland
    Tom van Megen
    Joost de Groot

     

    Kader:

    Peter Gorseling
    Doddy Weber

     

    3e klasse

    Training: Dinsdag en donderdag

  • JO17-2

    Tom ter Bogt (Dispensatie)
    Julian Hilboezen
    Nick Geurts
    Gijs Boer
    Jens Boer
    Bram Maassen
    Matthijs Nuwenhof
    Wes Roesink
    Sjoerd Fortuin
    Ahmet Karatay
    Mike Vuulink
    Mikey Evers
    Chiel Wijnen (K.)
    Jesse Schmeitink         Benjamin de Jong
    Jack Nijhuis                Mart Pool

     

    Kader:

    Iris Hoogstraten
    Gino Peeters
    Enrico Peeters

     

    4e klasse

    Training: Maandag en woensdag

  • JO15-1

    Silas van Battum (K.)
    Tigo Zewald
    Lloyd ter Voert
    Samuel de Jong
    Tijn Eelderink
    Milan Trouerbach
    Dani van Noesel
    Wesley Nieuwpoort
    Lucas Visser
    Cas Hakvoort
    Thomas de Schoolmeester
    Niek Lankhorst
    Fleur van Megen
    Justin Voskamp       Thijs van Tend

     

    Kader:

    Michael Nieuwpoort
    Arno Hakvoort
    Arijan de Jong
    Vincent Voskamp

     

    3e klasse

    Training: Dinsdag en Donderdag

  • JO15-2

    Evan Lentjes
    Collin van Eldik
    Jeremy de Nijs
    Jitse Offringa
    Dennis van der Bruggen
    Emile Bomers
    Pepijn Rats (K)
    Stijn Derksen
    Luka van Eek
    Jordy Koenders
    Guus Nas
    Shane Stam
    Silas Teuben
                 

    Kader:

    Ruud de Nijs
    Erik van Eldik

     

    4e klasse

    Training: Maandag en woensdag

  • JO13-1

    Joep Adriaansen
    Fedde de Boer
    Wes Burgers
    Finn van Eijbergen
    Kevin Gieben
    Lars Hilboezen
    Maxim van Huet
    Sven Meijer
    Leon Reijrink
    Codie Rijkse
    Sieb Seynaeve
    Luke Siebes
    Alejandro Testroet
    Sven Teuben
  • JO13-2G

    Giel Berendsen
    Koen ter Bogt
    Seth Dane
    Milan van Gaalen
    Dani Gerritsen
    Tim Hamstra
    Quinten Janssen
    Roan Meijer
    Lars Noltes
    Marie Peters
    Sune van der Pol
    Tigo Rutjes
    Kim Wilmink
    Stan Bergman
  • JO13-3G

    Twan Berndsen
    Boy van Gemert
    Jayden Hendriks
    Sem Jahn
    Niels Jonker
    Lily Karman
    Jasmijn de Leeuw
    Iwan Obbink
     
    Fenne Resoort
    Lucas Rijnberk
    Viggo Tambaca
    Sven van Tilburg
    Nathan Vedder
    Nora Waalboer
  • JO12-1

    Tijn Bergman
    Tygo Bolder
    Luuk Bosman
    Niels Derksen
    Teun Diekema
    Ray Exoo
    Wesley Koenders
    Tiego Melenhorst
    Lars Sluiter
    Stijn Spaan
  • JO12-2

    Sameer Almalla
    Finn Arbeider
    Owen Driessen
    Tim Freriks
    Casey Jansen
    Tygo Stokman
    Lucas Verheij
    Youp van Wissen
    Thijs Zijlstra
  • JO11-1

    Pim Adriaansen
    Lars Bloemberg
    Mirza Dayi
    Tyfo Jansen
    Julian de Kleijn
    Kay Meijer
    Thomas van der Meulen
    Sebastiaan Parrado Curros
    Senne Schipper
    Jesper Staring
    Daan Tiel Groenestege
  • JO11-2

    Benjamin Blijdeveen
    Corne Bomers
    Stan Broekhuizen
    Ties Gieling
    Daan Hofs
    Lex Jansen
    Jens Jonker
    Justin Rensen
    Elyas Scholten
    Abel Vedder
  • JO11-3M

    Indy Bloemberg
    Annelin Boers
    Sterre Bomers
    Eliza van de Dam
    Ilse van Driel
    Maureen Driessen
    Suus Hundman
    Noelle Looijs
    Sophie Peters
    Mandy van Roekel
    Maud Willemsen
  • JO10-1

    Luc Berndsen
    Tren Bloemberg
    Finn van Gaalen
    Jelte Hendriks
    Levi Holland
    Bram Huisman
    Lieven Hulshof
    Roan Jacobs
    Jesse Jansen
  • JO10-2

    Abdulatif Almalla
    Daan de Boer (alleen trainen)
    Hugo Boers
    Xi Jang Boxtart
    Luka Derksen
    Daniel Esmeijer
    Lucas van Gaalen (alleen trainen)
    Pieter Jansen
    Robin de Kleijn
    Djessy van Mierle
    Pim Noppen
  • JO9-1

    Jop Derksen
    Luuk Droppert
    Mason van Marwijk
    Nout Melenhorst
    Floris van der Meulen
    Friso Reijrink
    Siem Uffing
    Mathijs Verheij
  • JO9-2

    Giel Niehof
    Tim Robbe
    Bram Sportel
    Leon Scholten
    Bram Plantinga
    Stijn Berends
    Quintin Bouwmeister
  • JO9-3G

    Boaz van de Beeten
    Boet van der Ham
    Mirre Hendriks
    Joes Jansen
    Aimee Meijer
    Finn Wolfenssperger
    Mylo van Wolven
  • JO9-4

    Naut Fonteijn
    Aaron Huibens
    Daan de Leeuw
    Thomas de Leeuw
    Raff Prijs
    Lex van Rooij
    Ferre Stegeman
    Luuk Storteboom
  • JO8-1

    Teun Bomers
    Pim van Elferen
    Quint Holland
    Vince Jacobs
    Tijl Jansen
    Joep Noppen
    Figo Peters
    Xavi Snelders
  • JO8-2G

    Dean Gieling
    Luuk Hofs
    Coen Huisman
    Emma de Kinkelder
    Morris Kramer
    Fedde Tambaca
    Lieve Tambaca
    Milan Tilleman
    Mees van Wessel
  • JO7-1 / miniF

    Quinn Diesveld
    Lanzo de Kat Angelino
    Noud de Kat Angelino
    Tren Klein
    Wessel Peters
    Kevin Boss
    Julius Reinders