• Programma thuis

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    21 sep. 08:30Groessen JO8-1 - OVC '85 JO8-1
    21 sep. 08:45Groessen JO9-1 - Sc Westervoort JO9-1
    21 sep. 09:00Groessen JO7-2 - Loo JO7-1G
    21 sep. 09:00Groessen JO7-1 - DCS JO7-1
    21 sep. 09:30Groessen JO7-2 - Elsweide JO7-2
    21 sep. 09:30Groessen JO7-1 - DVV JO7-1
    21 sep. 09:30Groessen JO10-2 - DVOL JO10-5
    21 sep. 09:30Groessen JO10-1 - VDZ JO10-2G
    21 sep. 09:45Groessen JO11-1 - SC Rheden JO11-1G
    21 sep. 10:00Groessen JO10-3 - OSC JO10-4
    21 sep. 10:00Groessen JO12-3 - Ede/Victoria vv JO12-1
    21 sep. 11:00Groessen JO15-1 - DVC'26 JO15-2
    21 sep. 11:00Groessen JO13-1 - De Bataven JO13-1
    21 sep. 12:45Groessen JO19-1 - Dierense Boys JO19-1
    21 sep. 13:00Groessen 4 - Arnhemia 2
    21 sep. 14:45Groessen 3 - v.v. Dieren 3
    21 sep. 15:00Groessen JO19-2 - ESA JO19-4
    22 sep. 10:30Groessen 2 - Sc Westervoort 2
    22 sep. 14:00Groessen 1 - Arnhemia 1
    28 sep. 08:30Groessen JO8-2 - SDZZ JO8-1G
    28 sep. 08:45Groessen JO8-3 - Orion JO8-2
    28 sep. 08:45Groessen JO9-2 - RKHVV JO9-5
    28 sep. 09:45Groessen JO10-4 - PAX JO10-2
    28 sep. 09:45Groessen JO11-2 - SDZZ JO11-1
    28 sep. 10:00Groessen JO7-2 - DVV JO7-3
    28 sep. 10:00Groessen JO12-4 - SC Rheden JO12-1
    28 sep. 10:15Groessen JO7-2 - Loo JO7-1G
    28 sep. 11:00Groessen JO12-1 - OBW JO12-1
    28 sep. 11:00Groessen JO15-2 - RKHVV JO15-5G
    28 sep. 11:00Groessen JO12-2 - Blauw Wit JO12-1
    28 sep. 12:00Groessen JO7-1 - OBW JO7-1
    28 sep. 12:15Groessen JO7-1 - DCS JO7-1
    28 sep. 12:45Groessen JO17-1 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-1
    28 sep. 14:45Groessen 2 - SML 2
    28 sep. 14:45Groessen JO17-3 - DZC '68 JO17-8
    28 sep. 15:00Groessen JO17-2 - Spero JO17-3
    29 sep. 10:00Groessen 4 - RKPSC 3
    29 sep. 10:30Groessen 3 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 4
    5 okt. 08:30Groessen JO8-1 - AWC JO8-2
    5 okt. 08:45Groessen JO8-3 - Angeren JO8-1
    5 okt. 09:30Groessen JO10-1 - RKHVV JO10-2
    5 okt. 09:30Groessen JO10-2 - RKSV Driel JO10-2
    5 okt. 09:45Groessen JO11-2 - DVOV JO11-4G
    5 okt. 10:00Groessen JO12-3 - Eldenia JO12-5
    5 okt. 10:00Groessen JO10-3 - ESA JO10-6M
    5 okt. 10:15Groessen JO7-1 - OBW JO7-1
    5 okt. 11:00Groessen JO15-2 - RKSV Driel JO15-3
    5 okt. 11:00Groessen JO13-1 - SC Bemmel JO13-2
    5 okt. 12:15Groessen JO7-2 - DVV JO7-3
    5 okt. 12:45Groessen JO19-1 - Sprinkhanen JO19-1
    5 okt. 13:00Groessen 4 - FC Bergh 3
    5 okt. 14:45Groessen 3 - Oeken 2
    5 okt. 15:00Groessen JO19-2 - RKSV Driel JO19-2
    6 okt. 10:00Groessen 4 - SDZZ 4
    6 okt. 10:30Groessen 2 - SC EDS 2
    6 okt. 14:00Groessen 1 - Angeren 1
    12 okt. 08:30Groessen JO8-2 - SC Doesburg JO8-1
    12 okt. 08:45Groessen JO9-1 - VDZ JO9-1
    12 okt. 08:45Groessen JO9-2 - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO9-2
    12 okt. 09:30Groessen JO10-1 - DVV JO10-1
    12 okt. 09:45Groessen JO10-4 - SC Doesburg JO10-3
    12 okt. 09:45Groessen JO11-1 - Eldenia JO11-1
    12 okt. 10:00Groessen JO7-2 - DVV JO7-3
    12 okt. 10:00Groessen JO12-4 - OBW JO12-2
    12 okt. 11:00Groessen JO15-1 - DCS JO15-2
    12 okt. 11:00Groessen JO12-2 - Union JO12-1
    12 okt. 11:30Groessen JO7-1 - OBW JO7-1
    12 okt. 12:45Groessen JO17-1 - Elistha JO17-1
    12 okt. 14:45Groessen 2 - ESA 4
    12 okt. 14:45Groessen JO17-3 - 't Peeske JO17-1
    12 okt. 15:00Groessen JO17-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO17-2
    13 okt. 10:30Groessen 3 - DCS 7