• Programma uit

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    24 sep. 19:30SV Babberich 35+2 - Sportclub Groessen 35+1
    25 sep. 08:30Sc Westervoort JO8-2 - Sportclub Groessen JO8-1
    25 sep. 08:30DZC '68 JO9-1 - Sportclub Groessen JO9-1JM
    25 sep. 09:30't Peeske JO10-2JM - Sportclub Groessen JO10-3JM
    25 sep. 09:45Veluwezoom JO9-2 - Sportclub Groessen JO9-3JM
    25 sep. 09:45DZC'68 JO10-2JM - Sportclub Groessen JO10-1
    25 sep. 10:20DCS JO7-2 - Sportclub Groessen JO7-1
    25 sep. 10:30Quick 1888 JO11-2JM - Sportclub Groessen MO11-1
    25 sep. 10:45DVC '26 JO7-2JM - Sportclub Groessen JO7-2
    25 sep. 10:55DVV JO7-3JM - Sportclub Groessen JO7-2
    25 sep. 11:00AZSV JO14-1JM - Sportclub Groessen JO14-1
    25 sep. 11:15DVOL JO12-2 - Sportclub Groessen JO12-1
    25 sep. 11:30RKHVV JO11-5 - Sportclub Groessen JO11-2
    25 sep. 12:45Sc Westervoort 3 - Sportclub Groessen 5 (zat)
    25 sep. 15:00MASV 2 - Sportclub Groessen 3 (zat)
    25 sep. 15:15FC Winterswijk 8 - Sportclub Groessen 6 (zat)
    25 sep. 16:15VDZ JO19-2 - Sportclub Groessen JO19-1
    26 sep. 10:30GSV '38 2 - Sportclub Groessen 2
    26 sep. 14:00Jonge Kracht 1 - Sportclub Groessen 1
    2 okt. 08:30ESA JO13-3 - Sportclub Groessen JO13-1JM
    2 okt. 08:30ESA JO11-2 - Sportclub Groessen JO11-1
    2 okt. 08:30OBW JO12-3 - Sportclub Groessen JO12-2JM
    2 okt. 08:30RKHVV JO10-5 - Sportclub Groessen JO10-4JM
    2 okt. 08:45MASV JO12-2 - Sportclub Groessen MO12-1
    2 okt. 08:50DVV JO7-4JM - Sportclub Groessen JO7-1
    2 okt. 09:45DVOV JO9-5JM - Sportclub Groessen JO9-3JM
    2 okt. 10:10Eldenia JO7-2 - Sportclub Groessen JO7-2
    2 okt. 11:00ESA JO14-3 - Sportclub Groessen JO14-2JM
    2 okt. 11:00sv Loil JO14-1 - Sportclub Groessen JO14-3JM
    2 okt. 12:30ESA 5 - Sportclub Groessen 2 (zat)
    2 okt. 15:00DCS JO17-2 - Sportclub Groessen JO17-1
    2 okt. 15:15DVC '26 JO19-2 - Sportclub Groessen JO19-2
    2 okt. 17:00Juliana '31 5 - Sportclub Groessen 4 (zat)
    3 okt. 10:00SV Babberich 2 - Sportclub Groessen 4
    3 okt. 10:30SDZZ 5 - Sportclub Groessen 5
    3 okt. 12:00FC Jeugd 2 - Sportclub Groessen 3
    9 okt. 08:30AVW '66 JO11-1 - Sportclub Groessen MO11-1
    9 okt. 08:30SDOO JO12-2 - Sportclub Groessen JO12-3
    9 okt. 08:45Orion JO14-4 - Sportclub Groessen JO14-2JM
    9 okt. 08:50DVV JO7-3JM - Sportclub Groessen JO7-2
    9 okt. 09:00VVO JO11-3 - Sportclub Groessen JO11-2
    9 okt. 09:00SDZZ JO10-1JM - Sportclub Groessen JO10-3JM
    9 okt. 09:00Angerlo Vooruit JO9-2JM - Sportclub Groessen JO9-2JM
    9 okt. 09:00Angerlo Vooruit JO10-1JM - Sportclub Groessen JO10-2
    9 okt. 09:10DVC '26 JO7-4 - Sportclub Groessen JO7-1
    9 okt. 09:45DVV JO10-1 - Sportclub Groessen JO10-1
    9 okt. 09:45DVV JO12-2JM - Sportclub Groessen JO12-1
    9 okt. 10:45DVC '26 JO8-2JM - Sportclub Groessen JO8-1
    9 okt. 10:45DVC '26 JO9-1JM - Sportclub Groessen JO9-1JM
    9 okt. 11:00sv Loil JO8-1 - Sportclub Groessen JO8-2
    9 okt. 13:00DCS JO14-1 - Sportclub Groessen JO14-1
    9 okt. 14:30SC Rheden 3 - Sportclub Groessen 5 (zat)
    9 okt. 14:30De Paasberg 4 - Sportclub Groessen 4 (zat)
    9 okt. 15:00SJO Rijnland - Gelders Eiland JO19-1d - Sportclub Groessen JO19-1
    9 okt. 15:00Concordia-W JO19-2 - Sportclub Groessen JO19-2
    9 okt. 15:00Bemmel zat 5 - Sportclub Groessen 3 (zat)
    10 okt. 11:30Beekbergen 2 - Sportclub Groessen 3
    10 okt. 14:00Arnhemia 1 - Sportclub Groessen 1
    15 okt. 19:30SV Babberich 35+2 - Sportclub Groessen 35+1
    15 okt. 20:30SC Rijnland 35+1 - Sportclub Groessen 35+1
    16 okt. 08:30v.v. Dieren JO8-1 - Sportclub Groessen JO8-2
    16 okt. 08:30DVOV JO8-2 - Sportclub Groessen JO8-1
    17 okt. 12:00Jonge Kracht 3 - Sportclub Groessen 2
    23 okt. 10:30Angeren JO13-1 - Sportclub Groessen JO13-1JM
    23 okt. 12:30Elsweide JO15-1 - Sportclub Groessen JO15-1JM
    23 okt. 13:00Elsweide JO17-1 - Sportclub Groessen JO17-1
    23 okt. 14:30De Paasberg 2 - Sportclub Groessen 2 (zat)
    23 okt. 14:45DVV 4 - Sportclub Groessen 6 (zat)
    24 okt. 09:30sv Loil 3 - Sportclub Groessen 4
    24 okt. 10:00GSV '38 5 - Sportclub Groessen 5
    24 okt. 11:30Victoria Boys 2 - Sportclub Groessen 3
    30 okt. 09:45DVV JO14-2 - Sportclub Groessen JO14-3JM
    30 okt. 12:30Excelsior Z. JO15-2 - Sportclub Groessen JO15-1JM
    30 okt. 12:45AZSV 12 - Sportclub Groessen 6 (zat)
    30 okt. 14:30GVA JO19-1 - Sportclub Groessen JO19-1
    30 okt. 14:30Arnhemia 2 - Sportclub Groessen 3 (zat)
    30 okt. 15:30SC Rijnland 2 - Sportclub Groessen 5 (zat)
    31 okt. 11:30Eldenia 2 - Sportclub Groessen 2
    31 okt. 14:00Sc Westervoort 1 - Sportclub Groessen 1
    5 nov. 20:30SC Rijnland 35+1 - Sportclub Groessen 35+1
    6 nov. 08:30DZC '68 JO14-5 - Sportclub Groessen JO14-3JM
    6 nov. 09:00VVO JO13-2 - Sportclub Groessen JO13-1JM
    6 nov. 10:00Eldenia JO14-1 - Sportclub Groessen JO14-2JM
    6 nov. 11:30UNI VV 2 - Sportclub Groessen 2 (zat)
    6 nov. 12:30ESA 7 - Sportclub Groessen 4 (zat)
    6 nov. 12:30FC Zutphen JO19-2 - Sportclub Groessen JO19-2
    6 nov. 12:45DVV JO17-2 - Sportclub Groessen JO17-1
    7 nov. 10:00Angerlo Vooruit 3 - Sportclub Groessen 4
    7 nov. 11:30Voorwaarts T 5 - Sportclub Groessen 3
    7 nov. 12:00Angerlo Vooruit 5 - Sportclub Groessen 5
    19 nov. 19:30DVV 35+1 - Sportclub Groessen 35+1
    20 nov. 08:30Warnsveldse Boys JO14-1JM - Sportclub Groessen JO14-1
    20 nov. 12:00De Bataven JO15-3 - Sportclub Groessen JO15-1JM
    20 nov. 14:05SML 4 - Sportclub Groessen 3 (zat)
    21 nov. 12:00Sc Westervoort 2 - Sportclub Groessen 2
    21 nov. 14:00RVW 1 - Sportclub Groessen 1