• Programma uit

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    18 okt. 19:30RKHVV 35+2 - Groessen 35+1
    26 okt. 08:30OSC JO12-6 - Groessen JO12-3G
    26 okt. 08:30VDZ JO8-1 - Groessen JO8-1
    26 okt. 08:30RKSV Driel JO8-4 - Groessen JO8-3G
    26 okt. 08:30OBW JO8-3 - Groessen JO8-2
    26 okt. 09:00DVOV JO12-2 - Groessen JO12-1
    26 okt. 09:00SC Rheden JO15-3 - Groessen JO15-2
    26 okt. 09:00Angeren JO11-1 - Groessen JO11-2
    26 okt. 09:30Veluwezoom JO10-1 - Groessen JO10-3
    26 okt. 10:30SJO Oeken/Brummen JO13-1 - Groessen JO13-1G
    26 okt. 12:45AVW '66 4 - Groessen 3
    26 okt. 14:00SDZZ JO17-2 - Groessen JO17-3
    26 okt. 14:30RKPSC JO19-1 - Groessen JO19-1
    26 okt. 16:15SML zat. 3 - Groessen 4
    27 okt. 09:30Eldenia 9 - Groessen 4
    27 okt. 14:00CHRC 1 - Groessen 1
    1 nov. 19:30DCS 35+2 - Groessen 35+1
    1 nov. 20:10DVV 35+2 - Groessen 35+1
    2 nov. 08:30ESA JO12-3 - Groessen JO12-3G
    2 nov. 08:30ESA JO10-4 - Groessen JO10-2G
    2 nov. 08:30VDZ JO10-6 - Groessen JO10-3
    2 nov. 09:45DVV JO9-2 - Groessen JO9-1G
    2 nov. 10:00VDZ JO10-2G - Groessen JO10-1
    2 nov. 11:00Angerlo Vooruit JO11-1 - Groessen JO11-1
    2 nov. 11:45Leones JO8-1 - Groessen JO8-1
    2 nov. 12:30DVOV 3 - Groessen 4
    2 nov. 12:30Spero JO13-2 - Groessen JO13-1G
    2 nov. 13:00Angerlo Vooruit JO15-1 - Groessen JO15-1
    2 nov. 14:00VDZ JO19-4 - Groessen JO19-2
    2 nov. 14:15DVOV 2 - Groessen 3
    2 nov. 15:00Angerlo Vooruit JO19-1 - Groessen JO19-1
    3 nov. 10:00DVC '26 4 - Groessen 2
    9 nov. 08:30RKHVV JO9-2 - Groessen JO9-1G
    9 nov. 09:00Loo JO9-1 - Groessen JO9-2
    9 nov. 09:00EMM JO10-2 - Groessen JO10-2G
    9 nov. 09:45DVOV JO12-5G - Groessen JO12-4
    9 nov. 10:00Union JO10-1 - Groessen JO10-1
    9 nov. 10:15De Bataven JO11-1 - Groessen JO11-1
    9 nov. 10:45DZC'68 JO10-9G - Groessen JO10-4M
    9 nov. 13:00ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO15-1 - Groessen JO15-1
    9 nov. 13:15Orion JO12-3 - Groessen JO12-2
    9 nov. 14:45DVV JO17-2 - Groessen JO17-2
    9 nov. 15:45RKHVV 2 - Groessen 2
    9 nov. 16:00Spero JO19-4 - Groessen JO19-2
    10 nov. 10:00Loo 3 - Groessen 3
    10 nov. 10:30SDZZ 5 - Groessen 4
    10 nov. 14:00GSV '38 1 - Groessen 1
    16 nov. 08:30Westervoort JO12-3G - Groessen JO12-4
    16 nov. 08:30DVV JO10-5G - Groessen JO10-4M
    16 nov. 08:30DVV JO11-4 - Groessen JO11-2
    16 nov. 09:45SC Bemmel JO8-2 - Groessen JO8-3G
    16 nov. 10:00Brakkenstein JO12-1 - Groessen JO12-2
    16 nov. 10:15OBW JO12-1 - Groessen JO12-1
    16 nov. 10:15SML JO15-4G - Groessen JO15-2
    16 nov. 10:30Eendracht Arnhem JO8-1 - Groessen JO8-2
    16 nov. 11:30RKHVV JO9-6 - Groessen JO9-2
    16 nov. 12:00De Bataven JO17-2 - Groessen JO17-1
    16 nov. 14:30ESA JO17-3 - Groessen JO17-2
    16 nov. 14:45SJO Rijnland - Gelders Eiland JO17-2 - Groessen JO17-3
    16 nov. 15:30RKSV Driel 2 - Groessen 2
    17 nov. 10:00DVV 2 - Groessen 2
    17 nov. 10:30SC Doesburg 3 - Groessen 3
    23 nov. 08:30RKHVV JO8-6G - Groessen JO8-2
    23 nov. 08:30RKHVV JO10-2 - Groessen JO10-1
    23 nov. 08:30SML JO12-4 - Groessen JO12-4
    23 nov. 09:30OVC '85 JO12-3 - Groessen JO12-3G
    23 nov. 09:45ESA JO12-1 - Groessen JO12-2
    23 nov. 10:15De Bataven JO8-2 - Groessen JO8-3G
    23 nov. 10:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-2 - Groessen JO13-1G
    23 nov. 10:30AVW '66 JO17-2 - Groessen JO17-3
    23 nov. 14:00VDZ 4 - Groessen 4
    23 nov. 14:30Angeren JO17-1 - Groessen JO17-2
    23 nov. 14:45DVV 2 - Groessen 3
    23 nov. 16:00DVOV JO15-2 - Groessen JO15-1
    23 nov. 16:35ST: VVG'25/vv Etten JO19-2 - Groessen JO19-1
    24 nov. 09:30Elsweide 6 - Groessen 3
    24 nov. 09:30De Bataven 6 - Groessen 4
    24 nov. 14:00SC Doesburg 1 - Groessen 1
    30 nov. 08:30Juliana '31 JO8-1G - Groessen JO8-1
    30 nov. 08:30Arnhemse Boys Schuytgraaf JO10-4 - Groessen JO10-2G
    30 nov. 08:30DZC '68 JO10-8 - Groessen JO10-4M
    30 nov. 08:30Spero JO9-2 - Groessen JO9-1G
    30 nov. 08:45DVC'26 JO11-1G - Groessen JO11-1
    30 nov. 10:00RKPSC JO10-1 - Groessen JO10-3
    30 nov. 10:00OBW JO9-4 - Groessen JO9-2
    30 nov. 11:15DVV JO10-1 - Groessen JO10-1
    30 nov. 12:30De Paasberg 3 - Groessen 2
    30 nov. 13:00DVOV JO17-2 - Groessen JO17-1
    30 nov. 14:00SC Bemmel JO19-3 - Groessen JO19-2
    1 dec. 10:30GSV '38 2 - Groessen 2
    7 dec. 09:00VVO JO11-4 - Groessen JO11-2
    7 dec. 09:00Angerlo Vooruit JO8-1 - Groessen JO8-2
    7 dec. 09:00RKPSC JO9-1 - Groessen JO9-2
    7 dec. 10:00Loo JO8-1G - Groessen JO8-3G
    7 dec. 11:00Eendracht '30 JO12-1 - Groessen JO12-2
    7 dec. 11:30VIOD JO19-2 - Groessen JO19-1
    7 dec. 11:30RKHVV JO12-4G - Groessen JO12-4
    7 dec. 11:45FC Bergh JO17-1 - Groessen JO17-1
    7 dec. 12:00AZ 2000 - Elderveld 2 - Groessen 2
    7 dec. 12:30SC Millingen JO13-1 - Groessen JO13-1G