• Week van de scheidsrechter

    11 okt 2019
  • Afgelopen zaterdag begon de week van de scheidsrechter, 5 t/m 13 oktober. De week om te benadrukken hoe belangrijk deze vrijwilligers zijn, want dat zijn het vrijwilligers! Elke week staan zij weer op de velden om de wedstrijd in goede banen te leiden en te zorgen dat iedereen met plezier kan voetballen. Ieder met zijn eigen motivatie; plezier, persoonlijke ontwikkeling of maatschappelijk betrokken zijn. Sportclub Groessen geeft deze week dan ook extra aandacht aan deze waardevolle vrijwilligers, om te onderstrepen hoe belangrijk wij hen vinden. Deze week verdienen de scheidsrechter het extra stukje aandacht van de vereniging. Zo werden onze jeugdscheidsrechters afgelopen weekend verrast door verschillende teams met een beker, als beloning voor hun inzet. 

  • Ook komend weekend zullen wij de scheidsrechters nog extra bedanken voor hun inzet. Namens SC Groessen zeggen wij dan ook: Scheidsrechters bedankt!